Pliki do pobrania:

Partnerzy:
 


Przesiewacz LAB-06-400
Laboratoryjny przesiewacz wibracyjny typu LAB-06-400 służy do mechanicznego przesiewania materiałów ziarnistych w trybie "na sucho".

Generatorem wibracji w tym przesiewaczu (drgań o amplitudzie pionowo-skrętnej) jest profesjonalny elektrowibrator. Specjalny układ sterowniczy pozwala płynnie regulować częstotliwość i amplitudę drgań, jak też odmierzać czas przesiewania.
Z przesiewaczem LAB-06-400 współpracują sita okrągłe, w obręczach z blachy mosiężnej, o standardowych wymiarach O 400 x 80 mm. W takich obręczach montowane są pokłady (nierdzewne siatki lub blachy perforowane) o oczkach kwadratowych z zakresu 0,063 - 150,0 mm.

Sita takie można zestawiać w kolumny składające się nawet z 10 sztuk. Maksymalna objętość jednorazowo przesiewanej próbki wynosi ok. 6 dm3.

Przesiewacz LAB-06-400 jest maszyną starannie wykonaną, o zwartej, solidnej konstrukcji. Jest to urządzenie proste i bezpieczne w obsłudze oraz niezawodne w działaniu.


Sprawdza się szczególnie dobrze w Działach Kontroli Jakości, gdzie przygotowywane są relatywnie duże, wyjściowe próby materiałów, wykorzystywane do dalszych badań i analiz. 
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!