Kruszarka LAB-02-200
Laboratoryjna kruszarka szczękowa LAB-02-200 jest największą maszyna w szeregu klasycznych kruszarek szczękowych produkowanych przez nasz zakład. Przeznaczona jest do rozdrabniania kruchych, twardych ale niezbyt wilgotnych materiałów (max. 8 %).
Kruszarka LAB-02-200 posiada bardzo mocna, stabilna konstrukcje. Jest świetnie wyważona dynamicznie, więc nie wymaga przytwierdzania do podłoża. Maksymalne uziarnienie nadawy leży w granicach 200 mm.
Maszyna wyposażona jest w układ regulacji szczeliny wylotowej, co pozwala uzyskiwać produkty o granulacji w zakresie 5 - 30 mm.
Dwuczęsciowe okładziny każdej szczęki dają możliwość ich zamiany w przypadku częściowego, nierównomiernego zużycia, co wielokrotnie wydłuża okres użytkowania kruszarki.
Kruszarka została zaprojektowana w taki sposób, żeby spełniała specyficzne wymagania służb kontroli jakości w zakresie kruszenia grubszych nadaw z większą wydajnością. Osiągnięto to poprzez zwiększenie szerokości szczęk, ich wydłużenie oraz zmianę trajektorii ruchu.
Kruszarka LAB-02-200 jest wykonana z duża precyzją, wg. profesjonalnej dokumentacji, co gwarantuje absolutną powtarzalność oraz pełną zamienność jej podzespołów.
Posiada szereg istotnych zabezpieczeń zapewniajacych pełne bezpieczeństwo pracy personelu obsługi.
Jest przy tym wygodna i bardzo łatwa w obsłudze. 
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!